Pisanie na zamówienie?

Trafiłeś we właściwe miejsce!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów oraz za sprawą współpracy z fachowcami z dziedzin ścisłych i humanistycznych pisanie prac dyplomowych i zaliczeniowych realizowane jest rzetelnie i na najwyższym poziomie naukowym. Dzielimy się z Tobą wiedzą i umiejętnościami, by ostatecznym rezultatem było obustronne zadowolenie.

Podczas pisania pracy licencjackiej, inżynierskiej, magisterskiej lub innej pracy zaliczeniowej uwzględniamy przede wszystkim dobro naszych klientów, zapewniając pomoc odpowiednią do Twoich potrzeb oraz niezbędną do rozwiązania każdego zagadnienia i problemu naukowego – obojętnie, czy chodzi o pomoc w doborze źródeł i analizie, czy o poprawne sformułowanie myśli i wiedzy lub jej edycję. Robimy to kompleksowo. Podejmujemy wszelkie starania, aby współpraca z nami była w pełni satysfakcjonująca – tak buduje się zaufanie!

Co nas wyróżnia?

 • Jesteśmy w stałym kontakcie (telefon, e-mail) z klientem, co pozwala regularnie wymieniać informacje i uwzględniać sugestie. Dzięki temu tworzymy produkt zgodny z Twoimi życzeniami i potrzebami.
 • Posiadamy wyższe wykształcenie doktorskie i magisterskie, a także współpracujemy ze specjalistami z różnorodnych dziedzin, dzięki czemu możemy przyjmować wszystkie zlecenia, niezależnie od tematyki i stopnia złożoności problemu naukowego.
 • Posiadamy pełną znajomość programów edukacyjnych i naukowych, a także wymogów na uczelniach i w szkołach średnich – można bez obaw powierzyć nam każde zadanie edukacyjne.
 • Przyjmujemy wszelkie zlecenia związane z pisaniem prac, tworzeniem opracowań naukowych, przeprowadzeniem badań, gromadzeniem literatury, pisaniem tekstów (artykułów, wniosków, opinii). Nasza działalność dotyczy doradztwa i konsultacji edukacyjnych oraz redagowania i korekty tekstów wszelkiego rodzaju.

  Pomagamy zwłaszcza w pisaniu takich opracowań, jak:

  • prace magisterskie,
  • prace licencjackie,
  • prace doktorskie,
  • prace inżynierskie,
  • prace zaliczeniowe.

  Pedagogika, kosmetologia, administracja, logistyka, fizjoterapia, ekonomia, zarządzanie kryzysowe – prace zaliczeniowe

  Te i wiele innych dziedzin czy zagadnień nie mają przed nami tajemnic. Napisać pracę magisterską, licencjacką czy inżynierską możemy napisać na dowolny temat, który chętnie tez podsuniemy Tobie, gdy nie bardzo wiesz, o czym powinna traktować Twoja praca.

  Przyświecająca nam idea pisania na zlecenie to tworzenie opracowań wyłącznie na indywidualne zlecenie, dlatego też nasze prace nie podlegają odsprzedaży. Zapewniamy profesjonalne, skuteczne wsparcie działalności edukacyjnej przez doświadczony zespół naukowy, a także gwarancję i ochronę praw w postaci umowy, programu antyplagiatowego oraz regulaminu funkcjonowania serwisu.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

  Warszawa, Wrocław, Lublin, Kraków, Gdańsk, Łódź – pisanie prac dzięki nam staje się prostsze w całej Polsce.